"Labas smaržas - tas ir īsts mākslas darbs! Tās var spārnot mūs dienas laikā, jaukt mūsu prātus naktī un iemūžināt svarīgus momentus mūsu atmiņā. Smaržas ir šķidras emocijas." Maikls Edvards

Michael Edwards

SASCH Haute Parfumerie ir smaržu veikals, dibināts 2017. gadā Rīgā, Latvijā. Tā mērķis ir dot Baltijas valstīm iespēju iegādāties ekskluzīvas smaržas, kurām priekšroku dod smaržu cienītāji visā pasaulē. Mēs piedāvājam izsmalcinātas un unikālas starptautiska mēroga nišas smaržas.

Mūsu koncepcija

Mēs piedāvājam saviem klientiem rūpīgi atlasītu, unikālu, greznu, taču retu augstas kvalitātes smaržu klāstu. Jūs savaldzinās ne tikai piedāvātie aromāti, bet arī vizuālā, juteklīgā un emocionālā vide, kas jūs pavadīs šajā ceļojumā.

 

Jūs sapratīsiet, ka mēs piedāvājam aromātus, kurus jūs jau sen meklējāt, un ka esam radījuši izvēles izdarīšanai labvēlīgu gaisotni. Šī kļūs par vietu, kurā jūs jutīsieties labi un vēlēsieties atgriezties.

Mūsu saistības

Kā ekskluzīvs nišu smaržu veikals ar trenda zīmolu precēm, mūsu mērķis ir sniegt klientiem pieredzi, kas atspoguļo mūsu piedāvātos zīmolus. Tas nozīmē, ka esam unikāli, zinoši un vienmēr gatavi sniegt atbalstu, galu galā pārsniedzot mūsu klientu cerības.

A VISUAL, SENSUAL & EMOTIONAL JOURNEY